با ما کلید خانه رویایی خود را در دست بگیرید

خانه‌ دار شدن دیگر یک رویا نیست

شرکت ابنیه سازان مقاوم قربانی با سال‌ها تجربه درخشان در عرصه ساخت‌ و ساز و انبوه سازی کشور، تجربه‌ای منحصر به فرد از‌ خانه دار شدن را برای شما به ارمغان می‌آورد.

۱
واحد تکمیل شده
۱
واحد در حال ساخت
۱
نیروی در حال کار

حاج رحیم قربانی، چهره خوشنام و ماندگار صنعت ساخت و ساز کشور، فعالیت خود در حوزه انبوه سازی مسکن را در سال ۱۳۷۲ و با تاسیس برند «گروه انبوه سازی قربانی» آغاز کرد. این کارآفرین برتر، در طی ۳۰ سال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان و مردم عزیز ایران، مفتخر به ساخت و فروش بیش از ۳۵ هزار واحد مسکونی، تجاری و اداری بوده و افتخارات زیادی را در طی سالیان متمادیِ حضور در صف مقدم حوزه انبوه سازی کشور به دست آورده است. تلاش‌های گسترده و شبانه روزی حاج رحیم قربانی در طی سالها فعالیت در عرصه ساخت و ساز، پایبندی به اصول معماری و شهرسازی، تحویل به موقع و مواجهه هوشمندانه با چالش‌های فنی و اخلاقی موجود در فرآیند پیشبرد پروژه‌ها، باعث شده است که نام ایشان همواره به عنوان یکی از چهره‌های بزرگ حوزه انبوه سازی در بین فعالین این صنعت بدرخشد.

حاج رحیم قربانی اولین پروژه خود را در منطقه ۵ شهرداری تهران و در محدوده شهر زیبا کلید زد و پس از پیمودن مسیر موفقیت آمیز این پروژه، به تدریج گام‎‌های بلندتری برداشته و با طی کردن پله‌های ترقی، پروژه‌های وسیع‌تر و پرآوازه‌تری را در کارنامه خود به ثبت رسانده است. شرکت ابنیه سازان مقاوم قربانی در سال ۱۳۷۴ و با هدف مشارکت در ساخت، طراحی، نظارت و اجرا، توسط حاج رحیم قربانی تاسیس شد و طولی نکشید که این شرکت، به یکی از بزرگ‌ترین گروه‌های ساختمانی کشور تبدیل گشت. از جمله فعالیت‌های فعلی حاج رحیم قربانی می‌توان به کار در زمینه امور ساختمان سازی، نوسازی و بازسازی، انبوه سازی انواع اماکن مسکونی، تجاری، اداری، آموزشی، بیمارستانی، صنعتی و ساخت مدرسه، انجام کلیه امور خرید، فروش، واردات و صادرات مصالح ساختمانی و تمامی کالاهای مجاز بازرگانی و انعقاد قرارداد با کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی اشاره نمود.

از سال ۱۳۷۵ تاکنون، ایشان بدون تکیه بر هیچ نهاد دولتی و خصوصی و بدون دریافت هیچگونه وام بانکی، تاکنون ۳۵ هزار واحد مسکونی را به هموطنان گرامی تحویل داده و گامی بلند برای جهش تولید مسکن در ایران برداشته‌اند. به این ترتیب در سال ۱۴۰۲، حاج رحیم قربانی توانست تندیس ابرکارآفرین برتر کشور را  از آن خود کند. ایشان در کارنامه خود ساخت پروژه ‌هایی در مناطق ۱، ۲، ۳، ۴، ۵، ۲۱ و۲۲  شهر تهران و سایر شهرستان ها را به ثبت رسانده است.

حاج رحیم قربانی، در کنار فعالیت‌های گسترده خود در زمینه انبوه سازی مسکن و کارآفرینی برای متخصصین و جوانان ایرانی، توجه خاصی به مسئولیت اجتماعی خویش در قبال جامعه و مردم کشورش داشته و همواره در انجام امور خیریه پیشگام و پیشرو بوده است. از جمله فعالیت‌های خیر خواهانه حاج رحیم قربانی می‌توان به افتتاح کلینیک پزشکی شهر چالوس و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم عزیز این منطقه اشاره کرد. همچنین کمک‌ها و حمایت‌های مالی و معنوی ایشان، گرمابخش آسایشگاه‌ها، شیرخوارگاه‌ها و مراکز نگهداری از کودکان و افراد بی سرپرست بوده است.

برخی از دستاوردهای حاج رحیم قربانی در طی سال‌های فعالیت 

  • تندیس ابرکارآفرین سال ۱۴۰۲
  • تندیس انبوه ساز برتر کشور در سال ۱۴۰۱
  • تندیس کارآفرین برتر در سال ۱۴۰۰
  • تندیس چهره ماندگار ۱۴۰۰
  • تندیس منتخب کنگره ملی ارزش آفرینان صنعت ساختمان
  • تندیس کارآفرین نمونه و بزرگترین سازنده تهران ۱۳۹۵

همکاران تیم ما

مدیر فروش

مهندس حامد میر حسینی

دفتر رسمی فروش پروژه های شرکت ابنیه سازان مقاوم قربانی با کادری پویا و حرفه‌ای، تحت نظارت حاج رحیم قربانی و با همکاری و مدیریت مهندس حامد میرحسینی، با بیش از  ١٨ سال تجربه فعال در حوزه فروش، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد.

تیم تخصصی فروش شرکت ابنیه سازان مقاوم قربانی‌ با داشتن تجربه طولانی در زمینه فروش، اطلاعات فنی و مهارت‌های ارتباطی، متعهدانه شما را در فرآیند سرمایه گذاری یا خرید ملک مورد نظرتان همراهی می‌کند.

همچنین کارشناسان فروش با پشتوانه تجربی خود در دفتر فروش حاج رحیم قربانی، به نیازها و درخواست‌های مشتریان پاسخ داده و با ارائه پیشنهادهای مناسب و جذاب، تلاش می‌کنند تا تجربه‌ای منحصر به فرد را برای مشتریان عزیز به ارمغان بیاورند. به این ترتیب، بهترین و به صرفه‌ترین پیشنهادات برای خرید یا پیش خرید پروژه های این شرکت به مشتریان ارائه خواهد شد.

کارشناسان مجرب فروش

شرکت ابنیه سازان مقاوم قربانی با بیش از ۳۰ سال تجربه در زمینه ساخت و فروش پروژه های مسکونی، تجاری و اداری، آماده ارائه با کیفیت‌ترین خدمات در زمینه فروش ملک به شما عزیزان می‌باشد. به منظور ایجاد سهولت در فرآیند خرید، فروش و پیش فروش واحدهای پروژه‌های مختلف گروه قربانی و کمک به شما هوطنان برای انتخاب خانه رویایی خود، کارشناسان فروش ما آماده ارائه مشاوره لازم به شما عزیزان خواهند بود.

این شرکت به پشتوانه داشتن تیمی مجرب و متعهد، متشکل از کارشناسان فروش مستقر در دفتر فروش حاج رحیم قربانی، از روز شروع ساخت پروژه تا زمان تحویل کامل آن، در کنار شما خواهد بود تا تجربه‌ای منحصر به فرد از خرید ملک را در ذهن شما حکاکی کند.

مشتریان ما