دفتر فروش حاج رحیم قربانی ( ۰۰۰۰۰ ۴۴۴-۰۲۱ )

دفتر فروش انحصاری ابنیه سازان مقاوم قربانی

خرید مستقیم از حاج رحیم قربانی

مدیر فروش

مهندس حامد میر حسینی

دفتر رسمی فروش شرکت ابنیه سازان مقاوم قربانی، با مدیریت و نظارت حاج رحیم قربانی و با سرپرستی مهندس حامد میرحسینی، مدیر فروش مجموعه با بیش از ۱۸ سال تجربه در این حوزه، در محیطی پویا و حرفه‌ای آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز خواهد بود.

کارشناسان فروش شرکت ابنیه سازان مقاوم قربانی با افتخار به عنوان تیمی متعهد شناخته می‌شوند. اعضای این تیم با ترکیبی از تجربه، اطلاعات فنی و مهارت‌های ارتباطی، توانسته‌اند رابطه‌ی ارزشمندی با مشتریان ایجاد نمایند.

همچنین تیم کارشناسان  فروش با پشتوانه‌ای از تجربه و دانش در دفتر فروش حاج رحیم قربانی به شناسایی نیازها و درخواست‌های مشتریان می‌پردازند و با ارائه پیشنهادهای مناسب، در جهت ارتقاء تجربه‌ی مشتریان تلاش می‌نمایند. به این ترتیب، تیم دفتر فروش اطمینان حاصل می‌کند که مشتریان بهترین گزینه را برای زندگی، خرید و سرمایه گذاری انتخاب کنند.

پروژه‌های در حال فروش

مراحل خرید از حاج رحیم قربانی

مشاوره با کارشناسان

در ابتدا، کارشناسان ما متناسب با شرایط شما گزینه‌های پیشنهادی را به شما اعلام کرده و آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما خواهند بود.

بازدید از پروژه

در صورت مورد پسند واقع شدن ملک، خریداران می‌توانند همراه با کارشناسان ما برای بازدید از واحدها به لوکیشن پروژه مورد نظر سر بزنند.

عقد قرارداد و تحویل کلید

در این مرحله قراردادها به نگارش درآمده و به امضای طرفین می‌رسد. در صورت پرداخت ۹۵% از هزینه‌، شما می‌توانید کلید ملک را تحویل بگیرید.

ثبت سند

پس از تسویه هزینه‌ها، سند ملک در اختیار مالک قرار می‌گیرد و در غیر این صورت نیز تا زمان تسویهُ مرحله تحویل کلید و دریافت سند به عقب می‌افتد.

سوالات متداول شما

در حال حاضر امکان خرید و سرمایه گذاری در پروژه‌های پارک اداری رونیکا پالاس، رونیکا پالاس قیطریه، رونیکا پالاس سیمون بولیوار، رونیکا پالاس نشاط و رونیکا پالاس هروی فراهم است.

در حال حاضر، فاز اول پیش خرید پروژه‌های در حال ساخت هولدینگ قربانی به اتمام رسیده و امکان سرمایه گذاری در پروژه‌ها فعلا فراهم نیست.

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۰۰۰۰ ۴۴۴ ۰۲۱ تماس حاصل کرده و از پشتیبانی کارشناسان فروش بهره ببرید.

برای دریافت کلید واحد باید ۹۵ درصد از مبلغ مورد معامله پرداخت شود. ۵ درصد باقی مانده نیز به هنگام دریافت سند دریافت می‌شود.

فرم دریافت مشاوره خرید

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
یک گزینه را انتخاب کنید

مشتریان ما

نظرات مشتریان ما