رونیکا پالاس سیمون بولیوار

پروژه رونیکا پالاس سیمون بولیوار دارای 330 واحد مسکونی بوده و برخی از کاملترین امکانات رفاهی و هتلینگ همچون سینما، خشکشوویی، هایپر مارکت، رستوران، کافی شاپ و … را به ساکنین ارائه می‌دهد.

متراژ زمین: 7000
متراژ زیربنا: 11687
تعداد بلوک: 3
تعداد طبقات: 11
تعداد کل واحدها: 300
تعداد واحد در طبقات: 9
تعداد پارکینگ: 300
تعداد انباری: 300

تصاویر پروژه

یکی از آخرین پروژه‌های به بهره برداری رسیده شرکت ابنیه سازان مقاوم قربانی، پروژه رونیکا پالاس سیمون بولیوار است که در منطقه ۵ تهران و نشانی بلوار سیمون بولیوار، خیابان سجاد، کوچه پگاه واقع شده است. فرآیند ساخت این پروژه در اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ آغاز شد و واحدهای پروژه در شهریور ۱۴۰۰ به بهره برداری رسیده و به مالکین تحویل داده شد.

مشخصات برج‌ مسکونی رونیکا پالاس سیمون بولیوار

برج رونیکا پالاس سیمون بولیوار در زمینی به وسعت ۱۵ هزار متر مربع بنا شده است. این پروژه دارای ۳ بلوک مجزا بوده و در مجموع شامل ۳۰۰ واحد مسکونی می‌شود. این پروژه در ۱۱ طبقه مسکونی، ۴ طبقه پارکینگ و یک طبقه لابی با ارتفاع سقف ۶ متر ساخته شده و در هر طبقه آن ۹ واحد تعبیه شده است. در این پروژه هر واحد دارای یک پارکینگ و یک انباری مجزا می‌باشد و در مجموع می‌توان گفت که ۳۰۰ انباری و پارکینگ مسقف در کل پروژه موجود است.

واحدهای این پروژه به صورت ۲ و ۳ خواب طراحی شده است و حداقل مساحت واحدهای آن نیز ۹۵ متر مربع و حداکثر متراژ آنها ۱۷۰ متر مربع می‌باشد. در نمای این برج از متریال سنگ و سیمان استفاده شده و مجتمع مجهز به  ۱۲ لاین‌ آسانسور می‌باشد.

 امکانات رفاهی و هتلینگ پروژه سیمون بولیوار

کاملترین امکانات هتلینگ و رفاهی برای راحتی حال ساکنین این پروژه در نظر گرفته شده است. برای حفاظت از ساکنین در شرایط اضطراری، سیستم اعلان و اطفاء حریق با استفاده از جعبه‌های آتش نشانی و مجهز به تجهیزات دبرای این پروژه تعریف شده است. حضور نیروی ۲۴ ساعته در اتاق نگهبانی و مانیتورینگ نیز باعث بالا رفتن امنیت ساختمان می‌‌شود.

از نظر امکانات تفریحی می‌توان به فضای سبز، آلاچیق، سالن ورزشی، باشگاه بدنسازی، سالن بازی و سینما اشاره کرد. به منظور مراقبت از کودکان و رفاه حال خانواده‌ها، یک مهد کودک اختصاصی در فضای برج طراحی شده است تا کودکان در محیطی سالم و ایمن به بازی و آموزش بپردازند. در فضای لابی، کتابخانه اختصاصی بانوان و آقایان فضایی مناسب برای مطالعه را فراهم می‌کند.

ساکنین این مجتمع می‌توانند برای خرید نیازهای روزمره به هایپرمارکت اختصاصی برج مراجعه کنند و از خدمات خشکشویی نیز بهره ببرند. رستوران و کافی شاپ مجموعه فضایی مناسب برای کار کردن و  میزبانی از دورهمی‌های شماست و برای برگزاری مهمانی‌ها، تولدها و گردهمایی‌های مختلف می‌توانید از سالن اجتماعات استفاده کنید.

دسترسی شهری رونیکا پالاس سیمون بولیوار

رونیکا پالاس سیمون بولیوار مشرف به بزرگراه‌های ستاری و آبشناسان می‌باشد و در صورت تمایل به استفاده  از سیستم حمل و نقل شهری، می‌توان از ایستگاه‌‎های مترو صادقیه و اشرفی اصفهانی استفاده کرد.

پروژه‌های مرتبط