پروژه برج‌های بام پونک به عنوان نگین منطقه 5 در محدوده پونک شمالی قرار گرفته و با ارائه لوکس‌ترین امکانات رفاهی به ساکنین، آرامش و رفاه را برای خانواده‌ها فراهم می‌آورد.

متراژ زمین: 16000
متراژ زیربنا: 116000
تعداد بلوک: 4
تعداد طبقات: 11
تعداد کل واحدها: 800
تعداد واحد در طبقات:
تعداد پارکینگ: 1000
تعداد انباری: 850

تصاویر پروژه

مجموعه برج‌های بام پونک، به عنوان یکی از مجلل‌ترین پروژه‌های شهر تهران، به عنوان نگین منطقه ۵ تهران در محدوده پونک شمالی می‌درخشد. این پروژه که توسط حاج رحیم قربانی و شرکت ابنیه سازان مقاوم قربانی ساخته شده است، در مشارکت با تعاونی فرهنگیان به بهره برداری رسیده است. مجموعه برج‌های بام پونک، که مراحل ساخت آنها در سال ۱۳۹۸ به پایان رسیده است، به واسطه امکانات رفاهی لوکس خود، بهترین گزینه برای زندگی در خانه‌‌ای مجلل را برای ساکنین منطقه غرب تهران به ارمغان می‌آورد.

مشخصات کلی پروژه برج‌های بام پونک

پروژه ۸۰۰ واحدی بام پونک، با زیربنایی به ابعاد ۱۱۶ هزار متر مربع و زمینی به وسعت  ۱۶ هزار متر مربع واقع شده است. این پروژه دارای ۴ بلوک بوده و هر برج آن دارای ۱۱ طبقه مسکونی، ۳ طبقه پارکینگ و یک طبقه لابی با ارتفاع سقف ۷  متر می‌باشد. در هر یک از طبقات مسکونی نیز بین ۱۵ تا ۲۰ واحد مسکونی تعبیه شده است.

تعداد کل پارکینگ‌های این مجموعه ۱۰۰۰ عدد بوده و تعداد ۸۵۰ انباری نیز برای آن در نظر گرفته شده است. کوچکترین واحدهای برج‌های بام پونک ۶۰ متری و بزرگترین آنها نیز ۱۸۰ متری می‌باشد.  واحدهای پروژه بام پونک به صورت یک، دو و سه خواب به ساکنین تحویل داده شده است.

امکانات رفاهی و هتلینگ پروژه بام پونک

برج‌های پروژه بام پونک نیز همچون سایر پروژه‌های لوکس حاج رحیم قربانی، دارای کاملترین امکانات هتلینگ و رفاهی می‌باشد. لابی مجلل مبله، حضور ۲۴ ساعته لابی من، تیم تاسیسات و تیم حراست باعث بالا رفتن امنیت و راحتی ساکنین این پروژه خواهد بود. سالن اجتماعات قرار گرفته در لابی نیز فضایی مناسب برای برگزاری مهمانی‌ها، دورهمی‌ها، جشن‌ها، مراسمات دوستانه و خانوادگی خواهد بود.

از جمله امکانات هتلینگ پروژه می‌توان به باشگاه بدنسازی مجزا برای آقایان و بانوان، با بهترین وسایل و تجهیزات ورزشی، اتاق بازی و مهدکودک، کتابخانه و سالن مطالعه مجزا، اتاق مانیتورینگ و نگهبانی و ۳۱ دستگاه آسانسور نفربر و باربری، که برای سهولت رفت و آمد ساکنین در نظر گرفته شده است اشاره کرد.

از جمله امکانات استثنایی تعبیه شده در این پروژه می‌توان به فضای خشکشویی، نانوایی اختصاصی، هایپرمارکت مجهز و کافی شاپ  اشاره کرد. به این ترتیب ساکنین می‌توانند بدون نیاز به خروج از محوطه پروژه، به نیازهای خود رسیدگی کرده و خدمات مورد نظر  خود را دریافت کنند. سیستم اعلام و اطفاء حریق نیز برای بالا بردن ایمنی ساکنین در نظر گرفته شده است.

موقعیت مکانی و دسترسی پروژه بام پونک

پروژه بام پونک در انتهای بزرگراه اشرفی اصفهانی و محله پونک شمالی و در موقعیت شهرک نفت، انتهای خیابان معین واقع شده است. این پروژه به شاهراه‌های اصلی اشرفی اصفهانی، یادگار امام، ستاری و همت نیز دسترسی دارد.

پروژه‌های مرتبط