رونیکال مال، جدیدترین پروژه تجاری شرکت ابنیه سازان مقاوم قربانی است که در منطقه 4 تهران و محدوده هروی واقع شده است. رونیکا مال دارای 183 قطعه مغازه در ابتدای خیابان مژده می‌باشد و در مجاورت رونیکال پالاس 1800 واحدی مژده (هروی) واقع شده است.

متراژ زمین: 4170
متراژ زیربنا: 7500
تعداد بلوک:
تعداد طبقات:
تعداد کل واحدها: 183
تعداد واحد در طبقات:
تعداد پارکینگ:
تعداد انباری:

تصاویر پروژه

یکی دیگر از پروژه‌های تازه تکمیل شده شرکت ابنیه سازان مقاوم قربانی، پروژه رونیکا مال است که در منطقه ۴ تهران و محدوده هروی واقع شده است. رونیکا مال در مجموع شامل ۱۸۳ واحد تجاری بوده و پس از افتتاح و استقرار صنوف و صاحبین مشاغل، به یکی از لوکس‌ترین مال‌ های منطقه و مراکز خرید هروی تبدیل خواهد شد. محل اجرای پروژه رونیکا مال در محله حسین آباد و شهرک رجایی می‌باشد. این پروژه، که به تازگی به بهره برداری رسیده است، به زودی فضایی تجاری تفریحی را برای مشاغل و ساکنین این محله به ارمغان می‌آورد.

مشخصات واحدهای تجاری رونیکا مال

پروژه رونیکا مال شامل ۱۸۳ قطعه تجاری در دو طبقه مجزا بوده و فضایی مناسب را برای کسب و کار شما در نظر گرفته است. متراژ واحدهای این پروژه بین ۱۰ تا ۱۰۴ متر متغیر بوده و ارتفاع سقف در نظر گرفته شده برای این واحدها ۶+ متر می‌باشد. با توجه به بلندی سقف مفازه ها، امکان ایجاد فضای بالکن برای کسبه فراهم بوده و افراد می‌توانند برای استراحت یا دپوی محصولات خود از این فضا بهره‌مند شوند.

همچنین واحدهای همکف به سمت بیرون پروژه دارای ویترین بوده و شرایط ایده ‌آل‌ تری را در اختیار کسبه محترم قرار می‌دهد. در حال حاضر امکان خرید واحد های بیرونی و داخلی پروژه امکان پذیر است و برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با تنها دفتر رسمی فروش شرکت ابنیه سازان مقاوم در ارتباط باشید.

امکانات پروژه رونیکا مال

شرکت ابنیه سازان مقاوم قربانی با هدف ایجاد یک فضای تجاری لوکس برای ساکنین منطقه ۴ تهران، در ساخت پروژه رونیکا مال از بهترین متریال روز استفاده کرده است. برای رفاه حال بازدیدکنندگان و مغازه داران محترم، سرویس بهداشتی در طبقه منفی در نظر گرفته شده است و امکان استفاده از پارکینگ عمومی نیز برای همگی افراد میسر است. برای راحتی حال افراد و سهولت در رفت و آمد، از بهترین پله برقی‌ها و لاین‌های آسانسور در ساخت پروژه استفاده شده است.

دسترسی پروژه رونیکا مال

پروژه ۱۸۳ واحدی رونیکا مال در مجاورت پروژه رونیکا پالاس مژده (هروی) واقع شده است. این پروژه از نظر دسترسی در ابتدای خیابان مژده قرار داشته و برای دسترسی به این مجتمع تجاری می‌توانید از ایستگاه متروی حسین آباد استفاده کنید.

 

پروژه‌های مرتبط