برج های مجلل برلیان در منطقه 5 تهران و محدوده جنت آباد همچون نگینی می‌درخشد. این پروژه که در سال 99 به بهره برداری رسیده است، دارای امکانات رفاهی در حد یک هتل 5 ستاره بوده و جهز به اتاق بازی، جاده تندرستی، سالن اجتماعات، اتاق بازی کودک و …. می‌باشد.

متراژ زمین: 18000
متراژ زیربنا:
تعداد بلوک: 3
تعداد طبقات: 14
تعداد کل واحدها: 750
تعداد واحد در طبقات:
تعداد پارکینگ: 750
تعداد انباری: 750

تصاویر پروژه

برج‌های مجلل برلیان یکی از آخرین پروژه‌های به بهره برداری رسیده شرکت ابنیه سازان مقاوم قربانی است که در محدوده جنت آباد و منطقه ۵ تهران واقع شده است. در سال ۱۳۹۷  ۱۳۹۹ به مالکین تحویل داده شد. در ساخت برج‌های مجلل برلیان از بهترین و مرغوب‌ترین متریال استفاده شده و از نظر مهندسی برای طراحی تیپ‌های مختلف واحدهای آن از بهترین نقشه‌ها به کار گرفته شده است.

مشخصات برج‌های مجلل برلیان‌

پروژه برج‌های مجلل برلیان مشتمل بر ۱۵۰ واحد در ۳ بلوک بوده و  ۲ بلوک آن دارای ۱۴ طبقه و ۱ بلوک دارای ۱۳ طبقه می‌باشد. تعداد واحدهای تعبیه شده در هر طبقه  به صورت متغیر بین ۱۹ تا ۱۶ واحد متغیر است. تیپ واحدهای این پروژه تک‌خواب، دوخواب و سه خواب است و متراژ واحدها از ۵۹ متر شروع و بزرگترین واحد در ابعاد ۱۴۰ متری ساخته شده است. تمامی واحدها نیز دارای پنجره رو به بیرون هستند  و  در تمام ساعات روز فضای داخلی واحدها غرق در نور خواهد بود.

امکانات رفاهی و هتیلنگ برج های مجلل برلیان

از جمله ویژگی‌های اختصاصی که برج‌های مجلل برلیان را به گزینه‌ای منحصر به فرد برای زندگی تبدیل می‌کند، می‌توان به امکانات ویژه آن اشاره کرد. چند هزار متر فضاسازی به سبک باغ‌های هلندی و یک کیلومتر جاده سلامتی و تندرستی، به همراه استخر، سونا، جکوزی و حمام ترکی شرایط خوبی را برای ورزش و تندرستی ساکنین فراهم می‌آورد.

در هر بلوک، یک سالن بازی مجهز به میز بیلیارد، فوتبال دستی و پینگ پونگ و یک سالن بدنسازی اختصاصی برای خانم ها و آقایان در نظر گرفته شده است. اتاق بازی کودکان، مجهز به مدرن‌ترین وسایل آموزشی و بازی بوده و فضایی مناسب برای نگهداری از کودکان را فراهم می‌آورد.

تیم سکیورتی و گروه‌های تاسیساتی و نظافتی نیز به صورت بیست و چهار ساعته در شیفت‎‌های مختلف در پروژه مستقر می‌باشد. سالن کنفرانس و سالن پذیرایی هر بلوک نیز فضایی مناسب برای میزبانی از میهمانی‌ها، جلسات و جشن‌های شما را فراهم می‌آورد .

امکانات واحدهای برج‌های برلیان‌

واحدهای برج برلیان جنت آباد مجهز به درب‌های ضد سرقت ترکیه‌ای، شیرآلات از بهترین برند ایرانی، کابینت هایگلس ترک، کاغذ دیواری‌های قابل شستشو، سیستم گرمایش و سرمایش داکت اسپیلت، پنجره‌های دوجداره از بهترین برند ایرانی و کف سرامیک می‌باشد.

دسترسی برج‌های مجلل برلیان‌

برج‌های برلیان در محدوده  جنت آباد مرکزی و خیابان اقاقیا واقع شده است. این پروژه از نظر دسترسی به نقاط مختلف تهران دارای شرایط مطلوبی است به صورتی که ساکنین از شمال، به بزرگراه آبشناسان و  ایستگاه پاراگلایدر و از جنوب به  بزرگراه شهید همت، بزرگراه حکیم، هایپراستار ارم و  پاساژ سمرقند دسترسی دارند.

برج‌های برلیان جنت آباد از سمت غرب به منطقه تفریحی کوهسار، بزرگراه شهید باکری و شهربازی ارم نزدیک می‌باشند. از سمت شرق نیز، بزرگراه‌های شهید ستاری، اشرفی اصفهانی، بزرگراه یادگار امام و همچنین بازار بزرگ گل و گیاه غرب تهران و مراکز خرید مختلف، در نزدیکی این پروژه واقع شده است.

 

پروژه‌های مرتبط