پروژه خدماتی رفاهی رونیکا پالاس دلیجان، یکی از متفاوت‌ترین مجتمع‌های رفاهی بین راهی کشور بوده و در مسیر جاده اصفهان قم واقع شده است. این پروژه دارای امکاناتی نظیر کافی شاپ، رستوران، پمپ بنزین و فروشگاه‌ می‌باشد.

متراژ زمین:
متراژ زیربنا:
تعداد بلوک:
تعداد طبقات:
تعداد کل واحدها:
تعداد واحد در طبقات:
تعداد پارکینگ:
تعداد انباری:

تصاویر پروژه

امکانات پروژه

امکانات واحد

در کنار ساخت پروژه‌های متنوع و گسترده در مناطق مختلف شهر تهران، شرکت ابنیه سازان مقاوم قربانی مفتخر به ساخت پروژه‌هایی در خارج از شهر تهران نیز می‌باشد. پروژه خدماتی رفاهی رونیکا پالاس دلیجان، با مساحت بیش از ۵۰.۰۰۰ مترمربع در همچون نگینی در قلب کویر ایران می‌درخشد. این پروژه مشرف به سد، پارک جنگلی و کوه‌های جاسب بوده و امکانات رفاهی را برای مسافران عزیز در جاده اصفهان-تهران فراهم می‌کند. همچنین ساکنین دلیجان و شهرهای اطراف می‌توانند برای برگزاری مراسمات خانوادگی خود از خدمات این مجموعه بهره ببرند.

امکانات خدماتی

تالار پذیرایی مجتمع خدماتی رفاهی رونیکا پالاس دلیجان دارای ۲ طبقه بوده و آماده پذیرایی از مهمانان شما عزیزان در مراسم‌های مختلف می‌باشد. تالار مجلل و مجهز پروژه رونیکا پالاس، گزینه‌ای مناسب برای مراسم‌های رسمی و خانوادگی، جشن عقد و عروسی، مراسم ترحیم و برگزاری جلسات و همایش‌‌ها می‌باشد.

سالن کنسرت مجموعه، گزینه‌ای مناسب برای مراسم‌ها و رویدادهای فرهنگی و هنری بوده و امکان پخش موسیقی زنده در آن فراهم است. در کنار تالار پذیرایی، سالن آمفی تئاتر نیز می‌تواند برای گردهمایی‌ها و جلسات کاری و اجتماعی مورد استفاده قرار گیرد.

اتاق‌های VIPمجموعه فضایی مناسب برای استراحت و اقامت هنرمندان، بازیگران و ورزشکاران را فراهم می‌کند و با ارائه بهترین امکانات، شبی خاطره انگیز را برای آنها  به ارمغان می‌آورد.

پمپ بنزین

این مجموعه خدماتی رفاهی دارای جایگاه سوخت گیری برای مسافرین عزیز می‌باشد تا در صورت نیاز به سوختگیری در مسیر سفر، علاوه بر استراحت، امکان سوختگیری نیز فراهم باشد. همچنین شما میتوانید در صورت نیاز با مراجعه به کادر خدماتی، درخواست خود برای سوخت گیری خودرو خود را ثبت کرده تا بدون نیاز به مراجعه شما به پمپ بنزین، خودرو شما توسط کادر مجتمع رفاهی سوخت گیری شود.

کافه و رستوران

مجتمع خدماتی رفاهی رونیکا پالاس دلیجان دارای ۲ طبقه مجزا اختصاص یافته به کافه رستوران است. رستوران بین‌المللی این پروژه انواع غذاهای ملل مختلف را سرو می‌کند و  در کنار آن بخش مجزایی به رستوران ایتالیایی و بخش فست فود اختصاص یافته است.

کافی شاپ مجموعه متناسب با طیف گسترده‌ای از سلایق طراحی شده و شما می‌توانید در بخش‌هایی نظیر کافه سنتی، کافی شاپ داخلی و کافه تراس از انواع غذا و نوشیدنی لذت ببرید. همچنین برای ایجاد فضایی آرامش بخش، موسیقی زنده نیز در فضای کافه و رستوران پخش خواهد شد.

فضای فروشگاهی و تجاری 

در بخش تجاری مجموعه، می‌توانید از به روزترین لباس‌های زنانه و مردانه فروشگاه رونیکا پالاس دلیجان دیدن کرده و خرید لذت بخشی را تجربه کنید. ساکنان این منطقه می‌توانند جدیدترین ترندهای بازار پوشاک را در این مجموعه پیدا کنند و در کنار استفاده از امکانات رفاهی، خرید منحصر به فردی را نیز داشته باشند.

پروژه‌های مرتبط