آخرین پروژه شرکت ابنیه سازان مقاوم قربانی با نام ابر پروژه 8000 واحدی تهرانسر در محدوده تهرانسر و منطقه 21  واقع شده و در ابعادی به اندازه یک شهر در حال ساخت می‌باشد. امکانات رفاهی و هتلینگ این پروژه در حد شهرک‌های خارجی بوده و تمام نیازهای ساکنین را برآورده خواهد کرد. به زودی امکان پیش خرید و سرمایه گذاری در این پروژ فراهم خواهد شد.

متراژ زمین: 4000000
متراژ زیربنا:
تعداد بلوک: 40
تعداد طبقات: 11
تعداد کل واحدها: 8000
تعداد واحد در طبقات:
تعداد پارکینگ:
تعداد انباری:

تصاویر پروژه

پروژه ۸۰۰۰ واحدی رونیکا پالاس تهرانسر به عنوان بزرگترین و مجهزترین پروژه گروه ابنیه سازان مقاوم قربانی، در وسعتی به ابعاد یک شهر، در مهر ماه ۱۴۰۲ در محدوده تهرانسر و منطقه ۲۱ تهران، کلید خورد. مراسم کلنگ زنی این ابَرپروژه با حضور افتخاری شهردار منقطه ۲۱ و جمعی از بزرگان صنعت ساختمان و فعالین حوزه انبوه سازی انجام شد. پروژه رونیکا پالاس تهرانسر با مشارکت سازمان آتش نشانی کشور صورت گرفته و نمایندگان این نهاد نیز در این مراسم حضور داشتند. بنابر اعلام حاج رحیم قربانی، کلیه زیرســاخت‌ها و امکانات رفاهی مورد نیاز یک شــهرک مسکونی در این پروژه عظیم تأمین شده و در ماه‌های آتی امکان پیش خرید واحدهای پروژه رونیکا پالاس تهرانسر نیز برای هموطنان فراهم خواهد شد. در ادامه به توضیح امکانات رفاهی و ویژگی‌های منحصر به فرد این پروژه می‌پردازیم.

مشخصات کلی پروژه رونیکا پالاس تهرانسر

این پروژه در زمینی به ابعاد ۴۰ هکتار ساخته خواهد شد و مشــتمل بر ۸۰۰۰ واحد مسکونی در قالب ۴۰ بلوک ۱۱ طبقه می‌باشد. علاوه بر بخش مسکونی و امکانات رفاهی، برای این پروژه ۲۷ هزار متر فضای تجاری نیز در نظر گرفته شده است. در طراحی امکانات شهری، فضاسازی‌های محیطی و معماری منظر این ابرپروژه از متخصصین شهرسازی و مهندسان با تجربه کمک گرفته شده است.

دسترسی شهری و امکانات این منطقه نیز این پروژه را به یکی از  فرصت ‌های خوب سرمایه گذاری در غرب تهران تبدیل می‌کند. مدیریت درست و تعداد بالای نیروی انسانی و پیمانکاران حاضر در سایت پروژه، موجب بالا بودن سرعت پیشرفت کار در مرحله اجرای سازه و سپس بالا آمدن بلوک‌ها از روی خاک خواهد شد.

امکانات رفاهی پروژه رونیکا پالاس تهرانسر

پروژه رونیکا پالاس تهرانسر، با شعار به وسعت یک شهر، دارای امکانات رفاهی کامل، شامل انواع زیرساخت ‌ها و امکانات آموزشی، تفریحی و درمانی خواهد بود. در محوطه این پروژه، یک مدرسه دخترانه و پسرانه با تجهیزات مدرن، یک مسجد، یک داروخانه شبانه روزی و یک کلینیک درمانی برای خدمت رسانی به ساکنین، به اجرا در خواهد آمد. در هر بلوک نیز یک مهدکودک اختصاصی برای نگهداری از کودکان تعبیه خواهد شد. برای سپری کردن اوقات فراغت و تفریح کودکان و خانواده ها نیز یک فرهنگسرا، یک زمین بازی کودکان و ۳۰ هزار متر پارک تفریحی در نظر گرفته شده است.

امکانات ورزشی پروژه رونیکا پالاس تهرانسر نیز شامل یک زمین فوتبال و یک زمین تنیس می‌شود. همچنین امکان استفاده از جاده سلامتی و تندرستی که به سبک باغ‌‌های هلندی طراحی می‌شود نیز برای ساکنان امکان پذیر است. بخش تجاری رونیکا پالاس تهرانسر شامل ۲۷ هزار متر زمین است که امکان فعالیت تجاری و اداری کسب و کارها در آن فراهم خواهد بود.

امکانات هتلینگ رونیکا پالاس هروی

یکی از مزایای قابل توجه پروژه های حاج رحیم قربانی، توجه همیشگی به امکانات هتلینگ و ایجاد فضاهای اختصاصی برای ساکنین است. رونیکا پالاس تهرانسر، دارای یک سالن سینما، یک سالن اجتماعات و یک سالن آمفی تئاتر اختصاصی برای رویداد ها، گردهمایی ها و  جلسات خواهد بود. در هر برج نیز یک کتابخانه اختصاصی مجزا برای بانوان و آقایان در نظر گرفته می‌شود، در نتیجه شما می‌توانید از میزهای مطالعه تعبیه شده در لابی برای مطالعه و انجام کار ها و پروژه های خود استفاده کنید.

برای لابی تمامی ساختمان‌ های پروژه نیز یک کافی شاپ کوچک، یک باشگاه بدنسازی مجزا برای خانم ‌ها و آقایان و یک سالن بیلیارد در نظر گرفته شده است. در زمان بهره برداری نیز یک لابی من و تیم سکیوریتی ۲۴ ساعته در تمام ساعات شبانه روز در برج‌ها حضور خواهند داشت.

دسترسی و موقعیت جغرافیایی

رونیکا پالاس تهرانسر از نظر موقعیت مکانی در محله تهرانسر در غرب تهران و منطقه ۲۱ واقع شده است. این پروژه دارای دسترسی عالی به جاده مخصوص کرج، بزرگراه فتح و بزرگراه آزادگان می‌باشد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این پروژه ایستگاه مترو چیتگر بوده و همچنین از مترو و میدان آزادی تا تهرانسر ۲۰ دقیقه فاصله وجود دارد. شهردار این منطقه نیز در تابستان ۱۴۰۲ وعده احداث مترو تهرانسر در امتداد خط مترو اکباتان را داده است.

پروژه‌های مرتبط