مدیر و بنیانگذار شرکت ابنیه سازان مقاوم قربانی، از بزرگترین فعالان حوزه ساخت و ساز هستند.

حاج رحیم قربانی از سال ۱۳۷۲ در تهران وارد حوزه ساختمان و انبوه سازی شدند.

ایشان در ابتدا با همکاری پدر گرامی در این حوزه شروع به فعالیت نمودند.

مهارت های لازم را از پدر کسب کرده و اصول اولیه را از ایشان آموختند، سپس با پشتکار و تلاش فراوان کار خود را گسترش دادند.

در ابتدا ساختمان های ۲۰ الی ۳۰ واحدی، و به مرور زمان کار خود را گسترش داده و در سال های بعد به ۲۰۰،۱۰۰ و هزار واحد رساندند.

حاج رحیم قربانی با توکل به خداوند متعال و به کار گیری نیروی متخصص، در عرصه کاری خود بسیار پیشرفت کردند تا جایی که اکنون ساخت ۳۲۰۰ واحد را در سال به اتمام می رسانند.

حاج رحیم قربانی برترین کارآفرین در حوزه ساخت و ساز در سال ۱۴۰۰ معرفی گردیده اند و تاکنون برای ۸۰۰۰ نفر کارگر، متخصص و کارشناس اشتغال زایی نموده اند که با شروع به ساخت ۵۵۰۰ واحد در سال جاری امکان اشتغال برای جوانان کشور عزیزمان ایران را تا ۱۲۰۰۰ نفر ارتقاء خواهند داد.

ایشان بدون تکیه بر هیچ نهادی و بدون دریافت وام بانکی تاکنون با ساخت ۳۵ هزار واحد تحویل شده، گامی بلند برای جهش تولید مسکن در ایران برداشته اند و در سال ۱۴۰۲ منتخب ابرکارآفرینان ایران شده اند.

شرکت ابنیه سازان مقاوم قربانی با مدیریت ایشان با شعار شفافیت، پاسخگویی و صداقت در کار، آماده خدمت رسانی به هم میهنان خود می باشد.

حاج رحیم قربانی با احداث پروژه های عظیم، ساخت پروژه های خاص و با داشتن رزومه درخشان، در بازار ساخت و ساز بسیار خوشنام هستند.

به اطلاع شما هموطنان عزیز می رساند که دفتر مرکزی شرکت در خرداد ماه سال ۱۴۰۲ در پارک اداری رونیکا پالاس طبقه یازدهم افتتاح می گردد.

در ضمن دفتر فروش حاج رحیم قربانی برای فروش مستقیم و بدون نیاز به پرداخت کمیسیون برای پروژه ها، آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز می باشد.

شما می توانید با مراجعه به کانال آپارت شرکت ابنیه سازان مقاوم قربانی روند پیشرفت پروژه ها را دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed